Ploty z gabionových košů 

Plot z gabionových košů

Cena plotů z gabionových košů o tloušťce 30 cm


Ceník plotů z gabionových košů

Konfigurátor

Bez víka a kamenné výplně.

Chci cenovou nabídku

Cena plotů z gabionových košů o tloušťce 50 cm


Ceník plotů z gabionových košů 2

Konfigurátor

Bez víka a kamenné výplně.

Chci cenovou nabídku

Cena plotů z gabionových košů o tloušťce 100 cm


Ceník plotů z gabionových košů 3

Konfigurátor

Bez víka a kamenné výplně.

Chci cenovou nabídku

 

Popis oplocení z gabionových košů


Plot z gabionových košů je nejlevnější alternativa gabionového plotu. Jeho životnost je více než 50 let. Ceny jsou orientační. V případě zájmu o přesnou cenovou nabídku is 3D vizualizací nás neváhejte kontaktovat mailem: obchod@plotylemon.cz

Výhodou gabionových košů od firmy GabionyLemon je jejich certifikovaná zinková povrchová ochrana schválená TSUS (Technický a Zkušební Ústav Stavební). Gabionové koše svařujeme z drátu o průměru 4mm. Drát je speciálně povrchově upraven hrubou vrstvou trvanlivé slitiny zinku a hliníku - GALFAN - (95% ZN, 5% Al) 350g/1m2. Spolehlivě ohraní váš gabion před korozí na minimálně 50 let.

Při správném poměru (tloušťka1:2výška) a dobře zhutněném podkladu nepotřebuje gabionový plot z košů žádné stabilizační sloupky ani betonování do země – montáž takového gabionového plotu je možná suchým procesem, bez betonu a celoročně. V případě, že máte zájem o gabion, který nesplňuje tento poměr (např. tloušťka 30cm, výška 150cm) je při montáži zapotřebí zabetonování stabilizačních sloupků do země (případně ukotvení sloupků o betonový podklad pomocí kotev a šroubů). Doporučujeme montáž takového plotu vždy konzultovat s odborníkem.

Pokud se gabionové koše ukládají vedle sebe, cena koše se sníží o cenu boční stěny gabionu, kterou vytvoří boční stěna sousedícího gabionu. Při kladení jednotlivých košů na sebe tvoří dno horního gabionu víko spodního. Před koupí doporučujeme seznámit se s montážním návodem pro plot z gabionových košů a s nejčastějšími chybami při montáži gabionů. Nezapomínejme ani na část kámen do gabionů, kde se dozvíme vše o výběru vhodného kamene do gabionů a rozdílech mezi jednotlivými velikostmi oka - 10×10, 10x5cm, 10×2,5cm.

 

Galerie moderních plotů z gabionů

 moderní gabionový plot

 moderní oplocení z gabionových košů

 oplocení z gabionových košů

 plot z gabionových košů

 
 

© 2024 PlotyLemon.cz | Umisťování obsahu na jiné stránky, jeho rozšiřování tiskem a jinými médii podléhá autorským právům a je možné pouze s písemným souhlasem firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvořilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store